Kam v okolí? Vyskúšajte Aquacity v Poprade.

(Deutsch) ubytovanie-poprad

Chcete si oddýchnuť a pritom sa aj poriadne zabaviť? Navštívte Aquacity v Poprade a vychutnajte si dobrodružný vodný svet a luxusnú starostlivosť o vaše telo. Čaká vás 13 bazénov, 350 vodných atrakcií, 3D laser show, Ostrov pokladov, wellness či rôzne druhy masáží. A to celoročne!

Po poriadnej turistike vo Vysokých Tatrách to chce aspoň deň voľna a relax. Nemusíte chodiť ďaleko a desiatky atrakcií nájdete na jednom mieste. Každý si nájde to svoje – vyšantíte sa vo vode, zažijete adrenalín, ale zároveň si oddýchnete a zregenerujete sa.

Vodný svet plný zdravia a zábavy

Vonkajšie termálne bazény v Aquacity sú naplnené vodou, ktorá pramení z hĺbky 1300 m a obsahuje vyše 20 rôznych minerálov pozitívne vplývajúcich na naše zdravie. Pomáhajú pri pohybových a dýchacích problémoch, podporujú krvný obeh či nervovú sústavu. Masážne trysky, vodné perličky či hojdací zvon si môžete užiť v každom ročnom období v relaxačnom a sedacom bazéne. Aktívni športovci sa určite potešia z rekondičného plaveckého bazéna a adrenalín im do žíl vleje 71 metrov dlhý tobogan Čierna diera či Twister s množstvom zákrut.

Pocit luxusu vám doprajú aj bazény Blue  Diamond, kde si môžete svoj drink objednať a vychutnávať priamo na bare vo vode. V bazénoch Blue Sapphire vás zase čakajú rôzne vodné a vzduchové masáže, trysky, clony, umelé vlnobitie a iné atrakcie. Zaujímavosťou sú špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom. Potešia sa aj deti – na terase nad bazénmi sa totiž nachádza jeden z najväčších detských kútikov na Slovensku. A ako bonus, každý večer sa koná laser show, ktorá je premietaná na 9 m vysokú vodnú stenu.

Ostrov pokladov a Mayská pyramída

Adrenalín, dobrodružstvo, piráti… To všetko čaká na vaše ratolesti na tajomnom ostrove. Nová detská zóna premení fantáziu na skutočnosť a prenesie vás do sveta pirátov spoločne so skúsenými animátormi. Bazénu dominuje stroskotaná loď so šmýkačkami, vodnými atrakciami a dokonca je v ňom slaná voda. A aby sa nezabudlo ani na rodičov, k dispozícii je pre nich oddychová terasa s vírivkou.

Počas letnej sezóny je veľkou atrakciou pre malých aj veľkých 20-metrová Mayská pyramída s kamikadze šmýkačkami, raftovacím toboganom, divokou riekou či vodným ježkom a chrličmi. Letným ťahákom je od roku 2017 aj Fun kids zóna s nafukovacím pirátskym vodným parkom na pieskovej pláži so skákacími hradmi, trampolínami, ihriskom či dokonca 100 m zipline dráhou a voľným pádom.

Wellness raj

V Aquacity Poprad nájdete pod jednou strechou doslova wellness raj. V znamení ohňa a vody sú v privátnej a party zóne rôzne druhy sáun, inhalačných miestností, vodné postele a ďalšie prekvapenia. Okrem fínskej, parnej, soľnej či bylinkovej sauny si môžete vychutnať aj mystický zážitok počas saunového ceremoniálu. Ľadové medvede si svoju otužilosť vyskúšajú v ochladzovacom bazéne, pri ľadopáde či v Snežnej jaskyni, kde je -14°C. Tí odvážnejší môžu skúsiť aj liečivý pobyt v kryokomore pri teplote -120°C, za ktorým nasleduje intenzívne cvičenie.

Po dlhom dni vás určite poteší aj tropický dážď pre zlepšenie krvného obehu, oddychové miestnosti s biokrbmi či tajomná lagúna s hydromasážnymi atrakciami. Na výber máte aj širokú škálu masáží – od klasickej, relaxačnej, športovej až po luxusnú čokoládovú masáž, ktorá pohladí vaše zmysly. A perlička na záver – o zdravú a krásnu pokožku na vašich nohách sa postarajú najlepší pedikéri na svete – rybičky Garra Rufa.

Pozrite si otváracie hodiny Aquacity Poprad.

https://www.aquacity.sk/oznamy-o-prevadzke/otvaracie-hodiny-aquaparku-poprad/

Zdroj / Foto: Aquacity Poprad https://www.aquacity.sk